Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Podziękowania i uznanie z konsulatu USA dla Koła Wrocławskiego TPBA (16.09.2013)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 23 września 2013 15:08

W piśmie z 16 września 2013 konsul Peter Davidian z Konsulatu Generalnego USA w Krakowie przesyła na ręce prezesa Koła Wrocławskiego TPBA dr. Aleksandra Pindrala podziękowanie i wyrazy uznania dla naszej działalności, w szczególności za możliwości niesienia pomocy obywatelom amerykańskim, którzy znajdują się w takiej potrzebie na terenie Wrocławia i okolic.

* * *

CONSULATE GENERAL OF THE UNITED STATES OF AMERICA

Kraków
09/16/2013

Konsulat Generalny USA w Krakowie
Dział d/s Obywateli Amerykańskich
ul. Stolarska 9, 31-043 Kraków

Szanowny Pan
Aleksander Pindral
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta
50-514 Wrocław

Szanowny Panie Dyrektorze,

Konsulat Generalny USA w Krakowie pragnie podziękować za spotkanie jakie odbyło się we Wrocławiu dn. 10. 09. 2013 r. oraz za możliwość zapoznania się z działalności Państwa towarzystwa. Dziękujemy bardzo za rozmowę dotyczącą możliwości niesienia pomocy obywatelom amerykańskim, którzy znajdują się w takiej potrzebie na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa działalności dla ludzi w potrzebie. Amerykańska Misja Dyplomatyczna w Polsce bardzo wysoko ceni sobie pomoc, na jaką może w każdej chwili liczyć z Państwa strony.

Z poważaniem,
Peter Davidian
Konsul

[zachowano pisownię oryginalną]

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->