Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Relacja z XV Aukcji Bliźniemu Swemu w warszawskiej Zachęcie (23.11.2017)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
niedziela, 26 listopada 2017 13:21

W czwartkowy wieczór 23 listopada 2017 w warszawskiej Galerii Zachęta zainaugurowana została XV edycja Wystawy Bliźniemu Swemu. Organizatorem inicjatywy, która ma postać cyklu wystaw zakończonych wielką aukcją charytatywną, jest Fundacja „Bliźniemu Swemu…” działająca na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

To wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją, w ramach którego najwybitniejsi polscy artyści przekazują swoje prace, aby wspomóc działalność jednej z największych organizacji dobroczynnych w Polsce. Należy ono do najbardziej znanych w Polsce przedsięwzięć charytatywnych i artystycznych. Zaangażowane są lub były takie autorytety świata sztuki jak Magdalena Abakanowicz, Jarosław Modzelewski, Mirosław Bałka Stefan Gierowski, Tadeusz Dominik, Katarzyna Kozyra, Rafał Olbiński, Tomasz Sętowski oraz wielu innych. Inicjatywa wystaw i aukcji od blisko ćwierć wieku angażuje środowiska artystyczne i biznesowe zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Wrocławska odsłona wystawy prezentowana będzie w okresie od piątku 8 grudnia 2017 (rozpoczęcie o godz. 17:00) do 24 grudnia 2017 (niedziela) w Muzeum Miejskim Wrocławia w Rynku, Sukiennice 14/15, tel. (+48) 71 347 16 90.

 

Źródło: Cinema Albert Productions

 

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->